Промо!

Аголна гарнитура Хималиa

32.900 ден 28.300 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Извонредна удобност и модерен изглед. Оваа гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).

  • Димензии: 270х200см;
  • Табуретка: 88х48см;
  • Простор за спиење: 220х140см;
  • Подарок табуретка;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои;
Scroll to Top