Аголна гарнитура Епик

15.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Извонредна удобност и функционалност. Оваа повеќе функционална гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебни предности на овој модел на аголна гарнитура се можноста за претворање во кревет со површина за спиење од 210х150 см, како и двете кутии за складирање на постелнини.

Димензии: 210×153см
Лежај: 210×150см

Сунѓер. Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб. Универзален агол.

Scroll to Top