Аголна гарнитура Еда

39.900,00 ден

Уживајте во исклучително удобна гарнитура. Полнењети е со пена со висока отпорност и полиестерски влакна – за цврста поддршка и релаксирачка мекост.

Благодарение на големината и длабочината, гарнитурата е совршена за дремење, а кога целото семејство е заедно, има место за секого, па дури и дополнителен простор за седење на широките потпирачи за раце.

Широките потпирачи за раце имаат простор за сè, од мобилен телефон до чинија со грицки за гледање филм, а исто така се удобни за вашата глава кога ќе легнете на софата за да се одморите.

Аголната гарнитура “Еда” има силен карактер и јасни дизајнерски карактеристики, а неговите различни верзии значат дека можете лесно да го усогласите со вашиот дом.

SKU: Eda Категорија Ознаки: ,

Опис

▴ Димензии: 280 х 200см;
▴ Простор за спиење: 210х130см;
▴ Потпирачи за глава;
▴ Pet friendly штофови.

 

 

Scroll to Top