fbpx

Аголна гарнитура Болат

39.900,00 ден

Удобна аголна гарнитура која има перничиња за седишта со пена со висока отпорност и горен слој на полнење. Обезбедува убав комфор и потпора за телото, задржувајќи го обликот на перничето за седиштето.

Потпирачите за глава се прилагодливи, така што лесно можете да ја најдете совршената положба за седење.

Сошиените грбни перници обезбедуваат добра лумбална потпора кога седите на гарнитурата.

Високите ногарки го олеснуваат чистењето на подот под софата.

Издржливата ткаенина за лесна грижа е направена од памук и рециклиран полиестер, што го намалува ризикот од оштетување.

SKU: Eda-1 Категорија Ознаки: ,

Опис

▴ Димензии: 280 х 200см;
▴ Простор за спиење: 210х130см;
▴ Потпирачи за глава;
▴ Pet friendly штофови.

 

 

Scroll to Top