Аголна гарнитура Атик

35.670 ден

5 на залиха

Опис на производот

Извонредна удобност и модерен изглед. Оваа гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење.

  • Димензии: 275х180см;
  • Материјал: еко кожа (кафена);
  • Простор за спиење: 200х140см;
  • Потпирачи за глава;
  • Со вкучен механизам за спиење;
  • ПУ пена за поголема удобност.
Scroll to Top