11Ц-032

13.900 ден

1 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Димензии: 120 x 60 х 45cm

Боја:

– Димено стакло

Изработка: Изработена од калено стакло – 12мм дебелина

Scroll to Top